Yandex Maps

Gitmek istediğiniz bir yere nasıl gidileceğini bilemiyorsanız, Yandex Maps tam aradığınız uygulama. Üstelik gitmek istediğiniz yer ile ilgili en kısa ve en sorunsuz olanını bularak size sunabilen bir program olmasıyla çok pratik bir uygulama.

Ayrıca bu programın en önemli özelliklerinden bir tanesi anlık trafik durumunu veren ve o an kapalı görünen ya da çalışmanın, herhangi bir kazanın ve trafik sıkışmasının olduğu yolları güzergâhları ve noktaları gösteren olmasıdır.

Kısaca söylemek gerekirse, Yandex Maps uygulaması ile bütün Türkiye’de bulunan tüm şehirlere ait ayrıntılı haritalar bulabilir, özel bir adresi tespit edebilir, bunlar için de aynı zamanda uydu özelliğini kullana bilirsiniz.

Yandex Maps sizin için kaza olan yol, sıkışmış bir trafik noktası ya da yol çalışmaları gibi durumları göz önüne alarak gideceğiniz güzergâh için alternatif farklı güzergâhlar sunan özellikleri ile dikkat çekmeyi çok iyi başaran bir uygulamadır. Daha önce gitmediğiniz ya da hakkında pek bilgi edinmediğiniz bir şehir veya ilçeye gittiğinizde her an yanınızda olacak ve size gayet fayda sağlayacak bir android uygulama olan Yandex Maps hemen kullanmaya başlamalısınız.

Önceki İçerikZquence Studio Android
Sonraki İçerikSANAL POKER
PAYLAŞ
CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.