Xiaomi Mi 8 Lite 128 GB Fiyat

Xiaomi tarafından geliştirilen piyasadaki en popüler modellerden bir tanesi olan Xiaomi Mi 8 Lite 128GB, fiyat açısından da oldukça makul. Bu bakımdan piyasanın tutulan telefonlarından birisi olarak dikkat çeken Xiaomi Mi 8 Lite, yüksek performans ve uygun fiyat dengesini de kurmuş durumda. Bu bakımdan yeni bir telefon almak isteyen kişiler için alternatiflerden birisi olarak ön plana çıkan yeni versiyon, kişilerin satın aldıktan sonra pişman olmayacağı kalitede.

Son yılların ön planda olan üreticilerinden birisi olarak Xiaomi, sağladığı yüksek kalite ve güven ile telefondan tüm beklentilerimize karşılık verebilecek durumda. Telefon piyasada farklı GB seçenekleri ile sunuluyor olsa da 64GB ya da 128GB arasından istediğinizi seçebilirsiniz. Renk seçeneklerinde ise mavi ve siyah ön planda tutulmaktadır.

Xiaomi Mi 8 Lite 128 GB Fiyat Ne Kadar?

2019 yılının Haziran ayı itibariyle Xiaomi Mi 8 Lite 128 GB modelinde fiyat ortalamada 400 TL’lik bir değişkenlik göstermiştir Özellikle Eylül ile Ekim ayları arasında 2439 TL’ye kadar çıkan telefon modeli Kasım ayı itibarıyla düşüşe geçmiş ve 2095 TL’ye kadar uygun fiyatlar ile satılmaya başlanmıştır. Bu bakımdan telefonu satın almak isteyen kişiler için bu dönemler ideal zaman olarak dikkat çekmektedir.

Fiyatlar kuşkusuz online mağazalarda çok daha uygun olduğundan dolayı telefonu satın almak isteyen kullanıcıların online fırsatları değerlendirmesi önerilmektedir. Telefonu satın almak isteyen kullanıcılar için satın alınacak olan yer, vade koşulları ve özel kampanyalara göre bu fiyatlarda farklılıklar görülebilmektedir. Tüm bu popülerlik ve uygun fiyat doğrultusunda telefonda yer alan bazı önemli özellikler ise aşağıda yer almaktadır.

Xiaomi Mi 8 Lite 128 GB Özellikleri Neler?

6.26 inç boyutundaki ekranı ile kullanımda pratiklik sağlayan cihazda 1080×2280 piksel çözünürlük desteği sunulmaktadır. Bu yüksek kapasiteli ekrana ek olarak hızlı şarj, parmak izi okuyucusu, çerçevesiz ön tasarım, dokunmatik panel ve hızlı tepki süresi çentikli ekranda yine dikkat çekmektedir. Telefonda yer verilen üstün özellikler kişilerin iyi bir cihaza sahip olmasını sağlarken özellikle yüksek performans sunabilecek 6 GB RAM ve Snapdragon 660 işlemci oldukça ideal durumdadır. Cihazda 8 çekirdekli bir işlemci tercih eden Xiaomi Mi, akıllı telefon serisinin en güçlü üyelerinden birisini de yaratmış durumdadır. Cihazda 3350 mah kapasiteli batarya ise uzun süreli kullanımlarda yine uygun durumdadır ve destek sağlayabilmektedir.

 

Önceki İçerikAnroid Rehber Aktarma
Sonraki İçerikNASA Ne Zaman Kuruldu?
PAYLAŞ
CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.