USB Belleğinizdeki Dosyaları Kaybetmeyin

USB bellekleriniz boyutlarına göre büyük işler yapabiliyor.Özellikle son dönemde fiziksel boyutları ile ters orantıda bellek boyutlarına sahip olan modeller üretilmeye başlandı.Fakat bu belleklerdeki veriler ufak hatalar yüzünden veri kaybına sebep olabiliyor.Bu hatalardan bazıları casus yazılımlar, bazıları ise bilinçsizce yüklenen programlar olabiliyor.

USB Flash Security programı sayesinde bu casus yazılımlar sizin için bir sorun teşkil etmiyor.Sizin belirlediğiniz şifre girilmediği sürece dosyalarınıza erişim sağlanamıyor ve bu sayede USB Belleğinizdeki dosyaları kaybetme riskinizi azaltmış oluyorsunuz.

Tabiki bu %100 bir çare değil fakat hani derler ya “Eşşeğini sağlam kazığa bağla” diye .Siz eşşeğinizi sağlam kazığa bağlayın eğer kaçarsa kendinizde hata aramayın.

2 dakikalık kısa bir kurulumdan sonra programı aktifleştirip kullanabilirsiniz.Programın ücretsiz Sürümü en fazla 4GB boyutundaki USB Bellekler için şifreleme yapıyor.Daha büyük boyutta bir belleğiniz mevcut ise yazılımı ücretli olarak satın almanız gerekiyor.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.