Turkcell MaxiPRO5 Detaylı İnceleme

Huawei işbirliği ile android pazarına geçtiğimiz sene hızlı bir giriş yapan ve yarım milyonluk satış rakamını yakalayan Turkcell’in yeni android cihazı MaxiPRO5 hem fiyatı hemde özellikleri ile çok hoşunuza gidecek.Bir akıllı telefondan beklediğiniz bütün özellikler MaxiPRO5‘de mevcut.Android 4.0 (İce Cream Sandwich) işletim sistemi kullanan cihazda bulunan 4.0 inçlik hassas dokunmatik ekrana ve LTPS TFT teknolojisi ile gerçekci görüntü deneyimi sizleri bekliyor.Oyun,Uygulama ve kişisel dosyalarınızı barındırabileceğiniz harici 32GB’a kadar arttırılabilir alanınız mevcut1.4 GHz’lik Qualcomm işlemci,512MB RAM,4GB’lik ROM ile kullanmak istediğiniz bütün oyun ve uygulamalar parmağınızın ucunda.Turkcell MaxiPRO5 dahili NFC özelliğiyle ve Türkçe F klavye desteğiyle geliyor.Ayrıca 8MP’lik otomatik odaklanmalı kamerası,HDR özelliği ve 4x dijital zoom ile anılarınızi ilk günki gibi cebinizde saklayabileceksiniz.

Cihaz ile ilgili Turkcell Kurumsal Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Selen Kocabaş’ın açıklaması ;

Turkcell markası ve güvencesiyle müşterilerimize sunduğumuz akıllı telefonlarla bugüne dek yarım milyon kişinin hayatını değiştirdik. Turkcell MaxiPRO5 ile bu kez iş hayatına yöneliyor ve ‘işini bilen’ müşterilerimizin karşısına tam bir profesyonelle çıkıyoruz. Dört dörtlük bir akıllı telefon deneyimini en uygun fiyat ve koşullarla sağlayan MaxiPRO5 , bu benzersiz kombinasyonla tüm profesyonellerin ‘işine gelecek’. Ya da bir başka deyişle, işinize geleceğin teknolojisiyle yeni bir soluk getirecek. Türkiye’de bir ilk olan İşim/Özelim uygulaması sayesinde iş ve özel hayatınızı aynı platformdan yönetebilecek, ‘hem çalışkan, hem sosyal’ telefonunuzla ikisinden de taviz vermek zorunda kalmayacaksınız.

Turkcell MaxiPRO5 ile ilk defa cihazla birlikte uygulama olarak gelen İşim/Özelim uygulaması ile kurumsal ve bireysel hat sahipleri hat üzerinden uygulamayı kullanarak 2 farklı “İş” ve “Özel” olmak üzere profil oluşturup bilgilerini kayıt edebiliyorlar ve bu bilgileri birbirinden ayırabiliyorlar.Ayrıca Mobil Asistan,Akıllı Cevap,Turkcell YolBilgisi,Turkcell Cep-T Cüzdani,Turkcell Seyahat ve Matriks Mobile uygulamarı cihazınıza yüklü olarak geliyor.

Cihaz Fiyatı

Kurumsal hat sahibi olan Turkcell’liler 24 ay boyunca tarifeye ek ayda 19,90 ile 29 TL arasında fiyatlarla,Bireysel hat sahibi olan Turkcell’liler ise kampanyalı tarifelerden birine abone oldukları takdirde 24 ay,tarifeye ek ayda 25 ile 40 TL arasında fiyatlarla Turkcell MaxiPRO5′e sahip olabilecekler.Cihazı herhangi bir tarife veya kampanya dahilinde değilde peşin satın almak isterseniz 849 TL’ye Turkcell MaxiPRO5′i satın alabilirsiniz.Ayrıca cihazı internet paketiyle birlikte almak isterseniz 24 Ay Boyunca 250 MB internetle beraber fiyatı, ayda sadece 51 TL !

Kampanya Detayları ve cihaz hakkında daha detaylı bilgi için lütfen Turkcell MaxiPRO5 satış sayfasını ziyaret ediniz.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.