Tankini

Yaz aylarında yüzerken ve güneşlenirken de şık olmak isteyen ve bundan asla taviz vermeyen bayanlar için birbirinden şık ve güzel renk ve desenleri barındıran tankini modelleri sizlerle olmaya devam ediyor. Kullanımları oldukça rahat olan ve hem yüzerken hem de güneşlenirken sizlere rahatlık veren bu modelleri temin ederek yaz aylarınızı çok daha güzel geçirebilirsiniz.

Tankini Modelleri

Birbirinden güzel ve sevimli desenlere sahip olan tankini modelleri, alt ve üst olmak üzere iki parçadan oluşuyor. Üst kısımları daha desenli olan ve alt kısımları da tek renkten oluşan modeller, mayo ve bikini modellerine oranla daha fazla tercih ediliyor. İki parçadan oluştuğu için kolaylıkla giyilebiliyor ve çıkarılabiliyor.

Desenli Tankini Modelleri

Leopar desenlerden çiçek desenlere, çizgi desenlerden tüllü desenlere, hayvan figürlerinden yaz figürlerine kadar pek çok tasarımı üzerinde barındıran tankini modelleri ile yaz aylarında tüm gözleri üzerinize çekmeyi başarabilirsiniz. Sitelere online olarak giriş yaparak, en güzel ödeme seçenekleriyle ve kargo seçenekleriyle mayo ve bikinilerin sahibi olabilirsiniz.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.