Straight Jean Modelleri

Her sezon koleksiyonlarda kendilerine yer bulan straight  jean pantolon  günlük hayatta sıklıkla tercih ediliyor. Tencel ve pamuk içerikli dokuların buluştuğu straight pantolon modelleri sizleri doğallıkla buluşturuyor. Hem rahat hem de şık görünüm için ideal seçenek olan straight  jean pantolonlar neredeyse her beden tipine yakışıyor.

Yeni Sezonda Karşınıza Çıkan Straight Jean Modelleri

Yüksek ya da orta belli kalıpları yeni sezonda karşımıza çıkan straight jean modelleri yıkamalı görünümü ve yırtık ayrıntıları ile ön plana çıkıyor. Ayrıca kesik ve püsküllü paça formuyla da dikkat çeken straight jean pantolon modelleri model bir duruş sergilemenize de yardımcı oluyor.

Kombinleriniz İçin İlham Veren Straight Jean Pantolonları

Straight  jean pantolonları ile kazak veya salaş gömlekler tercih edebilirsiniz. Hırkalarla ve ceketler ve tanımlayabileceğiniz straight jean kombininizle yeni sezon modasına dâhil olabilirsiniz. Aynı zamanda topuklu ayakkabılarla çok hoş görüntüler yakalanan straight pantolon modelleri ile babetler ya da spor ayakkabılar kullanabilirsiniz. Tarzınıza uygun straight  jean pantolon modellerine https://www.sedayalcinatelier.com/jean sitesinden ulaşabilirsiniz.

 

 

Önceki İçerikNike Çocuk Ayakkabısı
PAYLAŞ
CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.