Steam’de Ücretsiz Olarak Oynayabileceğiniz Oyunlar

Oyun oynamak isteyenler için en popüler oyun ağlarından bir tanesi olan Steam ücretli oyun seçeneklerine ek olarak ücretsiz oyunlarını da kullanıcılarına sunuyor. Bu sayede sistemde üyelik alarak dahil olan tüm kullanıcılar hiç bir ücret ödemeden bu oyunları oynama şansına sahip olabiliyor. Eğer platformdaki ücretsiz oyunlara göz atmak ve yeni oyunlar keşfetmek istiyorsanız sizler için hazırlamış olduğumuz en popüler 10 oyun önerisine göz atabilirsiniz.

Dota 2

Valve tarafından geliştirilen ve League Of Legends gibi piyasanın en popüler oyunlarını en güçlü alternatiflerinden bir tanesi olan Dota 2, MOBA kültürünün ortaya çıkmasındaki en önemli isimlerden bir tanesi. Dota 2 ücretsiz olmasının yanı sıra sizin için uzun bir oyun macerası yaratabilir.

Warframe

Ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir diğer oyun ise Warframe. Özellikle bilgim bilimkurgu türündeki oyunlara ilgi duyan oyuncuların mutlaka denenmesi gereken oyun, çok uzun saatler boyunca oynayabileceğiniz durumda.

Team Fortress 2

Valve tarafından piyasaya sunulan bir diğer oyun olan Team Fortress 2 ise özellikle Overwatch gibi piyasanın en popüler oyunlarına karşı alternatif yaratıyor. Oyunda ürün içi satın alma seçenekleri de mevcut.

Paladins

Overwatch sonrasında piyasaya sunulan en iyi alternatiflerden bir tanesi Paladins, farklı bir oyun deneyimi sunuyor. Piyasadaki bazı oyunlarla çok fazla benzemesi nedeniyle eleştirilse de oyun oynamayı hak ediyor.

Path of Exile

Ücretsiz bir online oyun oynamak ve Diablo gibi başarılı bir oyuna dahil olmak istiyorsanız denemeniz gereken ilk oyun Path of Exil. Grafikleri ile kullanıcıları etkileyen bu oyunda çok farklı oyun içi dinamikler mevcut.

RoboCraft

Grafikler açısından oldukça etkili olan bu oyunda temel amaç kendi robot tasarımınızı oluşturarak bu araç ile mücadele vermek. Tank, savaş uçağı gibi pek çok farklı alternatif kolayca yaratabilir ve kendi yaptığınız araç ile mücadele dahil olabilirsiniz.

Eve Online

Uzay temalı oyunların en popülerlerinden bir tanesi olan Eve Online her ne kadar 2003 yılında piyasaya sunulmuş olsa da popülerliğini hala koruyor ve oldukça iddialı. Bu bakımdan oyunu deneyerek uzay konusunda çok farklı bir deneyim elde edebilirsiniz.

Last Man Standing

Pubg’nin elde ettiği popülerlik sonrasında piyasaya sürülen oyunlardan bir tanesi ise Last Man Standing. Hayatta kalma türündeki bu oyunda aynı zamanda açlık oyunlarındaki yarış kuralları da biraz ön plana alınmış durumda.

The Elder Scrolls: Legends

Kart oyunu sevenler için en etkileyici oyunlardan bir tanesi ise The Elder Scrolls: Legends. Benzer isimdeki karakterler ile oluşturulmuş olan bu kart oyununda, birbirinden keyifli ve eğlenceli oyun deneyimi sizleri bekliyor.

War Thunder 

Listenin sonunda yer alan War Thunder  savaş oyunu severler için alternatiflerden bir diğeri.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.