PUBG Mobile Benzeri Oyunlar Nelerdir?

Tüm dünyayı kısa süre içerisinde etkisi altına alan PUBG Mobile, pek çok farklı oyunun da piyasaya sürülmesini sağladı. Bu nedenle de çoğu oyuncu, alternatifleri denemek ve farklı oyun deneyimleri için PUBG Mobile  benzeri oyunlar nelerdir gibi araştırmalar ile yeni oyunları keşfetmeye çalışıyor. Eğer siz de bu yönde bir arayış içerisindeyseniz PUBG Mobile benzeri oyunlar listesini inceleyebilirsiniz.

Rules of Survival

PUBG ile çok fazla benzerlik gösteren Rules of Survival, en güçlü alternatiflerden birisi olarak dikkat çekiyor. Üstelik PC versiyonu da olduğu için çoğu oyuncu farklı bir deneyim yaşamak adına platform seçimi yapabilir. Oyun öncesinde karakterinizi özelleştirebileceğiniz bu oyunda, farklı seçeneklerle özelleştirmelere izin veriliyor. Maksimum 120 oyuncunun yer alabildiği Rules of Survival, üstelik özel bir eğitici bölümüyle de oyunun kolay bir şekilde öğrenilmesini sağlıyor.

Black Survival

53 MB’lık boyutu ile dikkat çeken oyun, indirme sonrasında 120 MB gibi bir depolama alanı kullanıyor. Bu bakımdan açık dünya oyunu tarzı için oldukça iddialı olan Black Survival, strateji oyunlarını sevenler için de oldukça dikkat çekici. Yaklaşık 20 dakika süren oyunlarda 20 oyuncu ile mücadele veriliyor. 600’ü aşkın silah seçeneği ise oyunun en dikkat çeken yanlarından birisi.

Free Fire

Garena tarafından piyasaya sunulan oyun, 2009 yılına kadar çok farklı versiyonları ile yer almıştı. Battle Royale türünde geliştirilmesi ile birlikte farklı bir ortama sahip. 49 oyuncu ile mücadelenin yapıldığı oyunda, 10 dakikalık oyunlarla hızlı bir oyun akışı sağlanıyor.

Pixel’s Unknown BattleGround

Minecraft’ın blok sistemini sevenler için en çok dikkat çeken oyunlardan birisi olan Pixel’s Unknown BattleGround, diğer oyunlara göre bu özellikleri ile ayrılıyor. Helikopterden atlayış ile başlayan oyunda, etrafı incelemek ve dokunuşlar ile ilerleme kaydetmek gerekiyor.

Battle Royal Strike Survival

Counter 1.6 sevenler için en iyi mobil oyun olarak dikkat çeken Battle Royal Strike Survival, görünümü ve oyun içi özellikleri ile çok benzerlik gösteriyor. Takım sisteminin olduğu oyun,  bu tip farklılıkları ile PUBG Mobile alternatifleri arasında farkını ortaya çıkarıyor.

Vast Survival

Hayatta kalma türünün en iyi örneklerinden birisi olan Vast Survival, açık dünya sistemiyle de uçsuz bucaksız bir oyun deneyimi sunuyor. Her yeni güncelleme ile oyunun bu özellikleri daha ad cazip hale getiriliyor. 26 oyuncu ile oynanan oyunda, oluşturulan dünya da büyük bir beğeni toplamış durumda.

Survival Royale

Survival Royale oyunun arkasında Rules of Survival oyununu da yapan aynı firma mevcut. Bu bakımdan Battle Royale alanında iki farklı oyunu ile iddiasını sürdüren firmanın bu oyunu da beğeni topluyor. Farklı oyun modlarının bulunduğu oyunda heyecan her zaman yüksek seviyede tutuluyor.

Bu oyunların dışına diğer dikkat çekenler ise şöyle;

  • Knives Out
  • Last Day on Earth
  • Survivor Royale
  • Fortnite
CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.