PlanetSide 2 BETA’ya CHIP Online ile katılın

CHIP Online’dan PlanetSide 2 beta kodları! Evrenin tarihini yeniden yazma sırası şimdi sizde!

Oyun dünyasında çığır açan özellikler, devasa çok oyunculu savaşlar, yardıma koşulacak uzak imparatorluklar, şiddetli yer ve gök mücadeleleri verilen kocaman kıtalar ve günümüz oyuncularının FPS ve MMO türlerinden beklediği tüm detaylar dünyanın merakla beklediği ödüllü MMOFPS oyunu Planet Side 2′de!

“Kodlar, ah o kodları bir alsam!” cümlelerini kuranlardansınız işte beklediğiniz an geldi. Değilseniz, hem kendi dünyanızın hem de evrendeki diğer dünyaların kaderinin değişmesine hazırlanın. PlanetSide 2 sınırlı sayıdaki kodları dağıtmaya başladı. Destansı savaşlarda, muazzam dünyalara kendi kahramanlık hikayenizi yazmanızın zamanı geldi.

PlanetSide 2 ‘nin beta kodları dünya ile aynı anda Türk kullanıcılar içinde buluşuyor. Si·z de XXXXX’e girip PlanetSide 2′nin beta koduna ulaşabilir ve bu deneyimi dünya ile aynı anda yaşayabilirsiniz. Kısa bir süreliğine açılmış beta kodunuzu alarak deneyimleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan TORBASIZ SÜPÜRGELER YENİDEN REVAÇTA başlıklı makalemizde elektrikli süpürge fiyatları, süpürge çeşitleri ve torbasız süpürge nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.