Oyun Gezgini

İşlerinize bir ara vermeye ne dersiniz. Eğer yorulmuşsanız ve artık bilgisayar sizi sıkmaya başladıysa siz bizi ziyaret etmelisiniz. Büyükten küçüğe tüm internet kullanıcılarının en eğlenceli oyun oynama sitesi olan oyungezgini ile artık zamanınız daha eğlenceli ve daha zevkli olacak.

Sitemiz kurulalı yaklaşık bir buçuk yıl olmasına rağmen sürekli güncellenen yeni oyunları ile ve sık sık ziyaret edilen bir site olmasından dolayı çok ama tahmininizden çok büyüdük halende büyümeye devam ediyoruz. Günlük on binleri bulan ziyaretçi kitlemiz ile ne kadar övünsek azdır. Bir çok kelimede çok kısa zamanda sıkı çalışmanın emeğini almaya başladık. Aranan bir çok kelimede kafaya oynar bir site olmamızdan dolayı bir çok oyun sitesinin ilgi odağı olduk.

Şu an itibari ile markalaşan sitemizde Flash oyun kelimesinde ilk sırada flash oyuna yakın diğer kelimelerde yine ilk sıraları zorladığımız gibi, oyun oyna kelimesinde ilk 3 içerisinde olmayı siz değerli ziyaretçilerimizin sayesinde başardık. Ayrıyeten oyunu oyna kelimesinde de ilk 5 sıradayız. Ayrıca bir çok siteyi ziyaretçiyi sitede tutma süresi bakımından da geçmiş bulunuyoruz.

Sitede geçirilen süre bakımından tam 12 dakika ile eminizki bir çok oyun sitesini geride bıraktık. Ayrıca ilk başlarda yeni ziyaretçi sayısı açısından sürekli önde olan sitemiz şu sıralar neredeyse ziyaretçisinin yüzde 60 a yakınını tekrar siteye geri dönüş yapmasından dolayıda büyük bir başarı kazanmış bulunuyor.

Daha da sayamayacağımız bir çok öne çıkan özellikleri ile oyun oynama merkezi haline gelmeye başlayan sitemiz ile siz değerli oyun oynamayı seven ziyeretçilerimizi bekler hayırlı günler dileriz.

Bir önceki PlanetSide 2 BETA’ya CHIP Online ile katılın yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.