OnePlus 7T Daha İyi Bir Ekran ile Mi Geliyor?

OnePlus tarafından üzerinde çalışmaların sürdürüldüğü OnePlus 7T ve OnePlus 7 Pro ile ilgili sızdırmalar devam ediyor. Bu sızdırmalarda özellikle OnePlus 7T modelinde daha iyi ve yüksek özelliklere sahip bir ekranın olacağı şimdiden dikkat çekmiş durumda.

OnePlus 7T Markayı Taşıyacak Mı?

OnePlus yeni amiral gemileri ile sektördeki durumunu iyileştirmeyi hedefliyor. Bu bakımdan titizlikle yürütülen çalışmalarda güçlü donanımlara sahip yeni modeller ile piyasaya giriş yapma hazırlıkları devam ediyor. Telefonlar hakkında bilgilerin paylaşıldığı son dönemlerde ise özellikle cihazlarda yer alacak teknik donanımlar netlik kazanmış durumda.

OnePlus 7T Teknik Özellikleri Neler?

İki telefonda da OnePlus, 8 GB RAM’e yer vermiş. Qualcomm Snapdragon 855 Plus işlemci ile güçlendirilmiş olan modellerde donanımda dahi yüksek bir performansın vaat edildiği rahatlıkla söylenebilir. 8 çekirdekli işlemci Adreno 640 grafik birimi ile destek sağlıyor. x50 modem ise yine hızlı bir bağlantının sağlanabilmesi adına yeterli seviyede. Telefonların ikisinde de Android işletim sisteminin son versiyonu olan Android One kullanılacak. Bu açıdan özel bir ara yüz ile birlikte kullanma sunulması bekleniyor.

OnePlus 7T Kamera Özellikleri Neler?

Android telefonlarda 16 megapiksel çözünürlüğünde arka kameraya sahip. OnePlus 7T özellikle ilk sızmalarda daha küçük bir ekran olacağı belirtilse de son gelen bilgiler bunun tam tersini gösteriyor. Yeni sızdırmalara göre telefonda 6.55 inç büyüklüğünde bir ekrana yer verilecek. Full HD çözünürlük sağlayacak olan bu ekran aynı zamanda 90hz yenileme desteği de sağlıyor. Arka tarafta 48 megapiksel çözünürlüğünde ana kamera, 12 megapiksel çözünürlüğünde ve 16 megapiksel çözünürlüğünde 2 kamera ile destekleniyor. 128 GB ve 256 GB depolama alanı seçeneklerine sahip olan telefonda 3800 mAh kapasiteli batarya bulunuyor.

Mevcut özellikleri ile oldukça üst seviyede bir telefon olarak şimdiden dikkat çekmeyi başaran OnePlus 7T, satışa çıktıktan sonra yüksek satış rakamlarına ulaşabilir. Marka tarafından yeni amiral gemilerinin ne zaman tanıtılacağı ve satış sürecinin hangi tarihi itibari ile başlayacağı ise henüz paylaşılmamış durumda. Fakat telefon için çok fazla bilgi, tanıtımdan önce basında yer aldı. Yabancı kaynaklardan paylaşılan görseller ile telefonun tasarımına dair bilgi almak mümkün olurken çeşitli performans testleri de hem cihazın gücünü hem de donanımlarının öğrenilmesini sağlıyor. Cihazın yapılan testlerde tek çekirdek testinden 3983, çoklu çekirdek testinden ise 10943 puan aldığı daha önce açıklanmıştı.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.