Nexus 4, Galaxy S3 ve iPhone 5 karşısında

iPhone 5 ve Galaxy S3 karşısında Google’ın son cep bombası ne vaadediyor? İşte büyük kapışma!

Google‘ın LG ile beraber ürettiği yeni Android amiral gemisi Nexus 4‘ü tanıtılmadan önce sızıntılar sayesinde görmüştük. Bu arada Nexus 4′ün tanıtımı Sandy Kasırgası nedeniyle ertelenmiş, ancak bu Google’ı cebi tanıtmaktan alıkoymamıştı. Peki hem fazlasıyla sızan, hem de tanıtımı zorlu olan Nexus 4, şu an piyasada olan en iyi cepler diyebileceğimiz Galaxy S3 ve iPhone 5‘e kıyasla ne sunuyor? İşte Nexus 4 ve en dişli rakipleri:

Piyasaya sürülme tarihi: Galaxy S3 ve iPhone 5 piyasaya bir süre önce sürüldüler. Nexus 4 ise 13 Kasım‘da tüketiciyle ilk kez buluşmayı bekliyor.

İşletim sistemi: Bir Nexus cihazına sahip olmanız, her zaman en son Android sürümüne, herkesten önce sahip olmanız demek. Android 4.2, ilk kez Nexus 4 ve Nexus 10 tablet ile geliyor. Galaxy S3 ise Android 4.1′e yükselilmeye henüz başlamış bulunuyor. iPhone 5, kutusundan Apple’ın iOS 6 işletim sistemiyle çıkıyor.

Ekran: Nexus 4, 4.7 inç’lik birekrana sahip. Galaxy S3, çok az daha büyük, 4.8 inç’lik bir ekranla geliyor. iPhone 5′in ekranı ise 4 inç. Nexus 4′ün piksel yoğunluğu 320 ppi iken S3 306 ppi, iPhone 5 ise 326 ppi sunuyor.

Önceki İçerikDDF Ürünleri
Sonraki İçerikTermal Sauna Eşofman
PAYLAŞ
CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.