Migros Market Zinciri

Migros, Türkiye’nin en büyük ve en çok çeşitliliği sunan alışveriş marketlerinden biridir. 1954 yılında kurulan marketler zinciri 1975 yılında Koç Holding bünyesine girerek büyümeye başlamıştır. Büyüklüklerine göre ayrılan her bir mağaza M Migros, MM Migros, MMM Migros ve 5M Migros olarak isimlendirilir. Şuan Türkiye’de 2213 Migros market şubesi ve 61 Macrocenter market şubesi bulunur. 30 Ramstore şubesi de yurt dışına hizmet sunmaktadır. Online alışverişlerde ise sayısız çalışanıyla Migros Sanal Market ve Migros Hemen uygulamaları kullanıcılara hizmet vermektedir.

Migros Market Çeşitleri

Büyüklüğüne göre çeşitli tipleri olan marketler zinciri ayrıca içeriğine göre farklı çeşitte marketlere de sahiptir. Daha iyi alternatifler sunan marketler Macrocenter, yurt dışı satışlarını yapan marketler Ramstore, online satış yapanlar ise Migros Sanal Market ve Migros Hemen olarak adlandırılır. Günümüzde en çeşitli alışveriş deneyimi sunan market zinciridir. Migros online alışveriş nasıl yapılır diye merak eden tüketiciler için online alışveriş süreçleri Migros Sanal Market internet sitesinde anlatılıyor.

Migros Sanal Market

Markete gidemeyen fakat ihtiyaç duyduklarını sipariş etmek isteyen kişiler için günümüzde birçok kolaylık sağlanıyor. Bu kolaylıklardan biri de online yani internet üzerinden bir site ya da uygulamayı kullanarak alışveriş yapmak. Migros Sanal Market ile tüketiciler alışverişlerini yapıp kendilerine ne zaman teslim edileceğini kendileri belirleyebiliyorlar. Migros Hemen uygulamasını kullanan tüketicilerin siparişleri ise yarım saat gibi kısa bir sürede ellerinde oluyor. Migros online alışveriş nasıl yapılır sorusunun cevabı da Migros Sanal Market internet sitesine giriş yapıldığında uzmanlar tarafından cevaplanıyor.

Online Alışveriş

Birçok tüketici Migros online alışveriş nasıl yapılır diye merak ediyor ve bu sorunun cevabını arıyor. Migros Sanal Market internet sitesine giriş yapıldığında bir hesap oluşturulması ile alışveriş süreci başlıyor. Üye ol butonuna basılarak kayıt formunun doldurulması gerekiyor. Burada tüketicinin telefon numarası ve e-posta adresi isteniyor. Bu bilgileri sisteme girdikten sonra güvenlik aşamaları geçiliyor ve isim, soy isim, adres gibi bilgilerin girişi yapılıyor.

Hesap oluşturulması tamamlandıktan sonra giriş yapılarak istenilen ürünler seçilip, sepete ekleniyor. Sepete ürün ekleme tamamlandıktan sonra alışverişi tamamla seçeneğinden adres ve ödeme bilgileri seçiliyor. Ürünlerin hangi gün ve hangi saat aralığında teslim edileceği seçilip alışveriş tamamlanıyor.

Ürün Çeşitliliği

Migros Sanal Market aynı Migros market zincirlerinde olduğu gibi tüketicilere büyük bir çeşitlilik sunuyor. Yiyecekler için meyve, sebze, et, tavuk, balık, süt, kahvaltılık, gıda, şekerleme, içecek gibi kategoriler bulunuyor. Ayrıca deterjan, temizlik, kâğıt, kozmetik, bebek, oyuncak, ev, pet alanında da hizmet veriyor. Marketlerine ek olarak Migros online alışverişlerde müşterilerine birçok kampanya ve indirim olanağı sunuyor. Belli bir ücret limitinin üzerine çıkıldığında teslimat ücretinin alınmaması, bazı ürünlerin indirimli alınabilmesi gibi fırsatlar tanınıyor.

Formun Üstü

Formun Altı

 

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.