Kingston HyperX 120 GB SSD Özellikleri

Bilgisayar ve oyuncular için piyasaya sunulan Kingston HyperX 120 GB SSD, 3000 program ve silme döngülü sistemiyle yüksek performans sağlıyor. Toggle NAND sistemiyle 2. Nesil Sand Force denetleyici sisteminde dizayn edilen Kingston Hyper-X, ekonomik fiyat avantajıyla cazip ürünler arasında yer alıyor.

Kingston HyperX 120 GB SSD

Çoklu oyunlarda nitelik sağlayan Kingston HyperX 120 GB SSD,  multimedya uygulamalarında da profesyonel çözüm sunuyor. Çok görevli kullanımlarda ideal çalışma sistemiyle oyunlara ekstra keyif kazandırıyor.

Hızlı yükleme modülleriyle oyunlara eğlence ve hız katan SSD, gelişmiş oyun deneyimleri için muazzamdır. FPS değerini yükselten sistem, yüksek hızlı SATA Rev. 3.0 (6Gb/s) performansıyla harikadır.

Kingston HyperX 120 GB SSD özellikleri arasında; hızlı rastgele sistemi ve sıralı okuma/ yazma kombinasyonları bulunuyor.

Kingston HyperX Sistem Özellikleri

SandForce DuraClass™ teknolojisiyle geliştirilen Kingston HyperX 120 GB SSD sistem, sağlam ve dayanıklı yapısıyla uzun ömürlü kullanım avantajı sağlar. Veri bütünlük sistemiyle şık kasa tasarımı sunan Kingston, alüminyum materyal kullanmıştır. Estetik görünümü, siyah renk kalitesi ve güçlü kullanıcı dizaynıyla oldukça konforludur.

Güvenilirlik sağlanan Kingston HyperX sisteminde, SandForce denetleyici teknolojisiyle profesyonellik sunuluyor. Sistem özellikleri şu şekildedir;

  • Yüksek hızlı SATA Rev 3.0 (6 Gb/s) veri aktarım hızı
  • Geliştirilmiş Yıpranma Dengeleme Teknolojisi
  • Provisioning (kullanıcı yapılandırma opsiyonu)
  • Performans, geliştirilmiş verimlilik

Özelliklerinin yanı sıra klasik sabit disklere oranlar daha güvenilir kullanım olanağı sunuluyor.

Kingston HyperX 120 GB Kullanım Avantajları

Darbe dayanıklı sağlam kasa tasarımıyla Kingston HyperX 120 GB, veri kayıplarının önlenmesinde profesyonel bir çözümdür. Sessiz çalışma optimizasyonuyla ideal konfor sağlayan Kingston sabit disk, serin çalışma özelliği sunuyor. Isı oluşumuna neden olacak mekanik aksamlar içermeden dizayn edilen Hyper-X, TRIM destekleme özelliğine sahiptir.

Birleştirme sistemiyle, silinmiş veri bloklarının birleştirilme işlemine gerek olmadan aşınım dengelenmesini sağlar.

Kingston HyperX 120 GB SSD Fiyatı

Cazip fiyatıyla kullanıcıların tercihi olan Kingston HyperX 120 GB, dayanıklılığı ve uzun ömürlü yapısıyla fiyatta da avantaj sağlıyor. Bozulma riski, standart sabit disklere oranla çok düşük olan Kingston SSD, uygun fiyatlarla satışa sunuluyor.

Oyuncular için hız, verim ve konfor sağlayacak olan tasarım, Kıngston kalitesiyle satışa sunuluyor. Bilgisayarlarda performans sağlayacak sistemsel özellikleri ve alüminyum gövdesiyle elektronik cihaz güvenliğinizi korur ve güçlendirir. Online sistemler üzerinden fiyat değerlendirmesi yaparak hızlı, kolay ve ekonomik şekilde satın alabilirsiniz.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.