Iphone’dan Bilgisayara Fotoğraf Atma

iPhone kullanıcılarının fotoğraf başta olmak üzere video ya da belge aktarma işlemleri kolaylıkla yapabilmesi adına özel uygulamalar ve teknikler bulunmaktadır. Bu özel uygulama ve teknikler sayesinde kişiler zorlanmadan ihtiyaç duyduğu her türlü belge ve bilgi telefonlarına aktarabilmekte ve böylece ihtiyaçlarını da karşılayabilmektedir.ilgili işlemlerin yapılabilmesi adına aşağıdaki adımları takip edilmesi yeterli olacaktır

Iphone’dan Bilgisayara Fotoğraf Atma İşlemleri 

iPhone dan bilgisayara fotoğraf atma konusunda kullanıcıların iTunes programına ihtiyacı olacaktır. Olabildiğince en son sürümlerinin yüklü olması önemlidir. Böylece yaşanabilecek olası uyumsuzluk problemlerini de ortadan kaldırarak cihazınıza kolay bir şekilde erişim sağlayabilir ve böyle şey telefonunuzdaki fotoğrafları ve diğer içerikleri bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. iTunes program yüklendikten sonra ise telefonun bir USB kablo yardımıyla bilgisayara bağlanması gerekir. Bu bağlantı sonrasında ise öncelikli olarak iOS işletim sisteminin bulunduğu telefonunuzda ekran kilidini açmanız ve ekranda yer alacak onaya izin vermeniz gerekir.

Bu bilgisayara güvenilsin mi şeklinde sorulacak olan bu onaya izin vermeniz halinde telefonunuz kopyalama işlemlerine açık hale gelecektir. Bu adımları tamamladıktan sonra iTunes programı üzerinden telefonunuza erişim sağlayabilir ve bununla ilgili pek çok farklı işlemi yapabilirsiniz.

iTunes programından kolay bir şekilde içe aktarma seçeneklerini takip ederek telefonunuzdaki fotoğraf ve diğer içerikleri sistemi ekleyebilirsiniz. Yapacağınız bu işlemler sonrasında herhangi bir sorun yaşanmadan değişiklikler yapılmış olacaktır. Bununla birlikte kullanıcılar iTunes programı dışında da farklı işlemler yapma imkânına sahiptir.

Iphone’dan Bilgisayara Fotoğraf Atmanın Farklı Yolu 

Bu seçenekte ise Windows ekranından bilgisayarıma ve buradan ekranda yer alacak telefona tıklamanız yeterlidir. Telefonun direk hafıza alanına ulaşacağınız için fotoğraflar, videolar ve pek çok farklı telefon içerisinde yer alan belgeye ulaşabilir ve kolay bir şekilde ihtiyaç duyduğunuz bilgileri alabilirsiniz. iPhone’dan bilgisayara fotoğraf atma konusunda seçenekler bu şekildedir. Fakat bulut depolama sistemlerini ve alternatif yardımcı araçları kullanmanız sizin için çok daha pratik olacaktır.

Her zaman uygun bir kablo bulamayacağınız gibi bulut depolama sistemini kullanmanız için işletim sisteminde gerekli seçenekler bulunmaktadır. Bu sayede hem fotoğraflarınızı güvenli bir şekilde saklamanız hem de ihtiyaç duyduğunuz anda farklı sistemler üzerinden ulaşmanız pratik olacaktır. Bulut sistemi olarak ise iCloud, DropBox ya da Google Drive gibi alternatifleri kullanmanız söz konusudur.Fotoğraflarınız için bu tip bir bulut sistemi kurduğunuzda çektiğiniz tüm fotoğraflar otomatik olarak bulut sistemine yüklenecek ve böylece güvenli olarak korumaya başlayacaktır. Telefonunuz çalınsa dahi, fotoğraflarınız bu seçenek sayesinde her zaman güven içerisinde olacaktır.

Önceki İçerikGiyilebilir Teknoloji Nedir?
Sonraki İçerikÇanta Modelleri
PAYLAŞ
CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.