İETT HAT SORGULAMA

İstanbullunun bitmez trafik çilesine deva olan İETT 140 Yıllık geçmişi ve kaliteli hizmetleri ile her geçen gün yeniliklerine bir diğerini eklemede hız kesmiyor. Eskiden saatler süren otobüs beklemeleri son zamanlarda İETT’NİN bir takım uygulamalar ile artık tarihe karışıyor. Sabahları uykulu gözlerle dakikalar hatta bazen saatlere varan uzun bekleyişler yerini İett  saatlerini kolaylıkla öğrenebileceğiniz uygulamalara bıraktı. Peki, bu uygulamalar nelerdir şimdi biraz onları inceleyelim.

İETT‘nin hareket saatlerini bir tıkla öğreneceğiniz İETT’NİN  “Hat Sorgulama Ekranı ile İett Otobüsleri’nin hat detaylarını ve hareket saatlerini öğrenebildiğiniz gibi otobüs hattını harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz. Böylelikle o hat senin bu hat benim gezer durursunuz. İstanbul ucu bucağı olmayan koskoca bir derya Sizde bir tıkla İETT hareket saatlerini öğrenin nasıl gidiyor gibi sorulara takılıp kalmadan seyyah misali İstanbul’u bir uçtan bir uca dolaşın.

Bunun için tek yapmanız gereken İETT’NİN  “Hat Sorgulama Ekranından Harita üzerinde gideceğiniz durak ismini yazarak durak ismi aratmanız. Yalnızca saniyeler içinde hangi duraktan hangi hatların geçtiğini öğrenebilirsiniz. Örnek olarak Nereden Kısmına Beşiktaş, Nereye Kısmına Ortaköy yazarak arama yapabilirsiniz İşte hepsi bu kadar. Yine İETT’NİN yeni uygulamalarından biri olan İETT Mobil ile İET saatlerini durak bilgilerini öğrenebileceğiniz gibi ”Nasıl Giderim” menüsüyle gideceğiniz yere İETT ile nasıl gideceğinizi anında öğrenebilir nasıllara takılmadan istediğiniz yere gidebilirsiniz.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.