Galaxy S9

Samsung’un S10 öncesindeki en güçlü modellerinden bir tanesi olarak dikkat çeken Galaxy S9 modeli amiral gemileri arasında en iddialı versiyonlardan bir tanesi oldu. Bu ürün farklı versiyonları ile Türkiye’de de en çok satan cihazlar arasında yer almaya hala devam ediyor.

Uygun fiyatlı Galaxy S9

Online olarak inceleme yaparak satın alabileceğiniz bu model, üstelik distribütör ya da ithalatçı garanti seçenekleri ile satışa sunuluyor. Farklı renk seçenekleri ve özellikleri ile kullanıcıların beğenisine sunulmuş olan telefon için web sayfasına giriş yapmanız yeterli.

Web sayfasına giriş yaptıktan sonra web sitesi dahilinde satışı yapılan tüm Galaxy S9 modellerini görüntüleyebilirsiniz. Galaxy S9 ile birlikte S9 Plus ya da  S9 Dual SIM gibi farklı versiyonlarının da bulunması kişilerin ihtiyacına en uygun olan S9 modeline sahip olmasını sağlar. Galaxy serisinin amiral gemisi olan s serisinin 2018 itibariyle en güçlü modeli olan Galaxy S9 bu bakımdan sizlere performans ve yüksek hız sunuyor.

S9 özellikleri neler?

Üstelik özellikler için kafanızın karıştığı durumlarda da telefonların birbiriyle karşılaştırmasını yapabilirsiniz. Telefonlarda özellikle kamera özellikleri üstün durumda. Düşük ışıkta yüksek kaliteli fotoğraflar çekmek, parazit azaltma ya da geniş açı gibi farklı özellikleri bulunan telefonda RAM ve işlemci konusunda da Samsung kalitesinin sonuna kadar yaşanmasını sağlıyor.

Android işletim sisteminin son versiyonlarının kullanıldığı cihazlar, üstelik Samsung tarafından sunulan güncellemeler ile birlikte sürekli yenilenerek kişilerin daha iyi bir işletim sistemi deneyimi yaşaması sağlıyor. Bu açıdan pek çok konuda özel avantajlar sunacak olan S9 mevcut özellikleri ile birlikte telefon deneyiminizi bir üst seviyeye çıkaracak. Üstelik telefonlar için taksitli ya da peşin ödeme seçeneklerinin olması da yine satın alma konusunda telefona erişiminizi kolaylaştıracak.

Samsung Galaxy S9 Hızı

Samsung firmasının ve kullanıcıların da çok önemli olarak gördüğü bir diğer özellik telefonun hızıdır. Yavaş bir telefon kullanmanın kişilere yaşattığı zaman kaybının farkında olan Samsung Galaxy S9 modelinde sekiz çekirdekli 2,7 GHz hız teknolojisini geliştirmiştir.

Galaxy S9 daha iyi fotoğraflar ve videolar çekebilsin diye otomatik odaklayıcıya sahip 12 mp arka kamera ve yine otomatik odaklayıcısı olan 8 mp ön kameraya sahip bir şekilde geliştirilmiştir.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.