Fisher Price Oyun Halısı Modelleri

Bebeklerin gelişimlerini desteklemek amacıyla özel olarak geliştirilen Fisher Price oyun halısı, henüz oturamayan ya da yürüyemeyen bebeklerin yatarak motor becerilerini geliştirebilecekleri bir aktivite alanı yaratmaktadır. Fisher Price oyun halısı, bebeklerin eğlenceli vakit geçirmelerini sağlamakta ve bebekler eğlenirken pek çok alanda gelişimlerine de yardımcı olmaktadır.

Fisher Price Oyun Halısı Nedir?

Fisher Price oyun halısı, henüz yürüyemeyen ve oturamayan bebekler için özel olarak tasarlanmış olan ve bebeklerin eğlenceli vakit geçirmeleri sağlarken motor becerilerinin gelişmesini de sağlamaya yarayan aktivite alanıdır. Fisher Price oyun halısı, henüz emekleme aşamasında olan bebeklerin ideal bir oyun aracı olmasının yanı sıra bebeklerin gelişimleri açısından birçok fayda sağlamaktadır.

Fisher Pirce Oyun Halısı Faydaları Nelerdir?

Yaş dönemi aralığına göre sessiz ya da sesli oyuncakları bulunan Fisher Price oyun halısı, pelüş hayvan minyatürleri, sayıları ve alfabeyi barındıran halılardır. Bu özellikleri sayesinde ise bebeklerin keyifli vakit geçirmelerini sağlamasını yanı sıra bebeklerin zihinsel gelişimlerine de katkı sağlamaktadır.

Oyun halısı üzerinde bulunan ışık, ayna ve ses gibi uyarıcı yöntemler bebeklerin odaklanma becerisini sağlamakta ve titreşim ile müzik özellikleri olan halılar ise huzursuz olan bebekleri sakinleştirmeye yardımcı olmaktadır. Bebeklerde görsel gelişimi destekleyen oyun halısı, aynı zamanda vücut hareketleri gelişimini de desteklemektedir. Siz de https://markatoy.com/fisher-price-oyun-halisi sitesinden bu ürünlere ulaşabilirsiniz.

 

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.