ESET’ten avantajlı yılsonu kampanyası

ESET, güvenlik yazılımlarında bu kesime yönelik önemli bir indirim kampanyası başlatıyor!

ESET, kurumsal ürünlerde yüzde 30 yılsonu indirimi ya da ekstra 6 ay lisans uzatımı uyguluyor. ESET’in en yeni kurumsal güvenlik çözümü olan Endpoint ürünleri için önemli bir fırsat sunan bu kampanya, 31 Aralık tarihine kadar geçerli olacak. Siber tehditlere karşı proaktif koruma lideri olan ESET, internet kaynaklı milyonlarca saldırıya karşı yeni yılı huzurlu geçirmek isteyen kurumlar için seçenekli yılsonu fırsatları sunuyor. ESET Türkiye, kapsamlı korunma özelikleriyle kurumsal güvenlik kategorisinde yeni ufuklar açan ESET Endpoint Antivirus ve ESET Endpoint Security ürünlerinde yüzde 30′luk fiyat indirimi ya da ekstra 6 aylık lisans uzatımı sağlıyor.

Hem yeni hem de yenileme için geçerli

1 Kasım-31 Aralık 2012 tarihleri arasında geçerli olan yılsonu kampanyası, 26 ve üzeri kullanıcılı alımlar için geçerli. Şirketler yüzde 30 indirim ya da ekstra 6 ay lisans seçeneklerinden birini tercih etmeli. Hem yeni satışlarda hem de yenileme satışlarında uygulanan bu kampanya, şu ESET Endpoint Çözümleri’nde geçerli: ESET Endpoint Antivirus / ESET Endpoint Security / ESET Mail Security / ESET Gateway Security.

Şirketlerin yapısal niteliklerine göre uyarlanabilen ESET Endpoint Çözümleri, bilgi işlem personeline tek bir yönetim konsolundan sistem üzerinde tam kontrol sunuyor ve en kapsamlı koruma sağlıyor.

Evde de, işte de ESET

NOD 32, Smart Security ve Endpoint Security ürünleriyle Türkiye’nin en çok tercih edilen antivirüs yazılımlarını sunan ESET, Türkiye’de 11.000′in üzerinde resmi ve özel kuruma hizmet veriyor.

kaynak chip.com.tr

Bir önceki yazımız olan Vip Dükkan Televizyon Reklamı başlıklı makalemizde Vipdükkan, Vipdukkan Reklam Filmi ve Vipdükkan Televizyon Reklamı hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.