En Ucuz Akıllı Telefon

En Ucuz Akıllı Telefon Modelleri Nelerdir?

Akıllı telefonlar ülkemiz bir yana dünyada birçok kişi tarafından kullanılıyor. Akıllı telefonlar piyasaya çıktı çıkalı hemen hemen her iş bir tık ile rahatlıkla halledilebiliyor. Telefon üzerinden internet olduğu takdirde sosyal medya araçları aktif olarak kullanılıyor ve ülke gündeminden çeşitli tüm olaylardan her an haberdar olabiliyor. Aynı zamanda E-ticaret ile uğraşan kişiler yine sosyal medya araçlarını telefon üzerinden yönetebiliyor. Çeşitli havale, EFT gibi bankacılık işlemlerini anında hallederek mağdur olmamanızı sağlıyor. Akıllı telefonlar 7 7 den 70’e herkes tarafından kullanılıyor. Hayatı kolaylaştıran akıllı telefonlar her sene farklı modeller ile telefon kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Telefon ile sürekli uğraşmayanlar sadece sosyal medya araçlarını kullanmak ve belli başlı işleri halletmek için bir telefona ihtiyacı olan kişiler için son modelden ziyade en ucuz akıllı telefon modelleri mevcuttur. 

Marka En Ucuz Akıllı Telefon Modelleri

Huawei P Smart: En ucuz akıllı telefon denilince akla ilk gelen markalardan bir tanesi Huawei telefon modelidir. Ekran boyutu 5,65 İnç tir. Ekran boyutu büyük olmakla birlikte daha rahat kullanmanızı ve video izlerseniz daha büyük bir şekilde görmenizi sağlar. 32 GB hafızası vardır. Dilediğiniz gibi fotoğraf video ve çeşitli belgeleri burada saklayabilirsiniz. Fiyat olarak makul fiyattır. Kolay kullanımı mevcuttur. Hem ucuz hem de kaliteli kullanım için bu modeli tercih edebilirsiniz.

LG K9 16 GB: Telefonda çok fazla özellik aramayanların tercih ettiği bir modeldir. En ucuz akıllı telefon modelleri arasında yerini alır. Ekran boyutu 5.0 inçtir. 2 GB ram mevcuttur. 16 GB de hafıza vardır.

LG G3: Fiyatına göre kendine has hızı ve kullanım kolaylığı vardır. 32 GB hafızası ve 5.5 inç ekran boyutu mevcuttur. Ram kapasitesi ise 3 GB’dir. Kendini kanıtlamış bir üründür.

Önceki İçerikDizüstü Bilgisayar
Sonraki İçerikEn Ucuz Tablet
PAYLAŞ
CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.