En İyi Android Oyun Önerileri

Yıllar önce Nokia’nın 5110 ya da 3310 telefonlarında oynanılan yılan oyununu hatırlarsınız. Bir döneme damgasını vurmuş ve bağımlılık yaratmış bir oyundur. Günümüzde ise yılan oyunu ile aynı tadı vermese de grafik anlamında kendini daha çok geliştirmiş ve aynı zamanda online da oynanabilen oyunlar gözde pozisyondadır. Mobil android cihazlarınıza uyumlu bu oyunlar aynı zamanda da ücretsiz bir şekilde kullanılabilmektedir. Oyun seçmekte zorlananlar için birkaç oyunu sizler için kısaca açıklayacağız.

Hearthstone : Heroes of Warcraft 

World of Warcraft oyuncularının oynadığı bir oyundur fakat bu oyuna girmek için illa World of Warcraft oyuncusu olmasanız dahi bu oyuna girip zevkle oynayabilirsiniz. Özellikle strateji oyunu sevenler için bir bağımlılık haline gelebilen bu oyun oldukça da kolaydır. 

Asphalt 8 : Airborne

Oyunu oynarken sanki oyunun yönlendirmesi ile değil sezgileriniz ile hareket ediyor gibi hissedeceksiniz. Bu mükemmel grafiklere sahip online bir oyundur.

Fallout Shelter

Zamanınız çok boş kalıyor ve doldurmak istiyorsanız, bu oyun sayesinde kurduğunuz her şeyi istilacılara karşı korumak isteyebilirsiniz. 

Drop Wizard Toer

Bir sihirbaz gibi yetenekli olmak istiyorsanız bu oyunda kendinizi sihirbaz olarak bulacaksınız.

Stranger Things : The Game

Son zamanlarda Netflix bünyesinin en çok izlenen dizileri arasında yer alan ve uluslar arası bir izleyiciye sahip olan dizinin oyun versiyonu diyebiliriz. Özellikle 90’larda çocuk iseniz ya da 90’lar çocuklarını merak ediyorsanız önerebileceğimiz bir macera oyunudur.

Temple Run 2

Indiana Jones gibi maceralara atılmak istiyorsanız, bu oyunun muazzam grafiklerine ve önünüze çıkacak engellerine hayran kalacaksınız.

Pac Man 256

Pac Man oyununu bilenler vardır. 90’lı yıllarda çok meşhur olan bir oyundur. 90’lı yıllardaki çocukların her atari kasetinde karşılarına çıkan oyunun şuandaki mobil versiyonu hemen hemen aynıdır. Oyunun nostaljik havasını bozmadan, daha fazla engel ve daha fazla güç ile oynanılan bir hale getirilmiştir.

Beat Street 

Günlük hayatta karşılaştığınız bütün sıkıntıları ve dertleri içinize atıyorsanız oyun tam da size göre. Bol bol birilerini dövüp, yumruklayabilirsiniz.

Final Fantasy Brave Exvius

Stabil kalmayıp sürekli ilerleyen ve fantastik canavarla bezenmiş oyunları seviyorsanız bu oyunun hikayesini deneyebilirsiniz.

The Slient Age

Salgın hastalık, zombiler, kıyamet gibi dünyanın sonu temalı oyunlarını biliyorsunuzdur. Bu sefer konu biraz daha farklı ele alınmış. Dünyanın sonu değil ama dünyanın sonu gelecek ve bu sonu engellemek sizin elinizde.

Crossy Road

Sonu gelmeyen, sürekli oynayabileceğiniz uzun bağımlılık içeren bir oyundur. Bitirme çabasına girmeyin dediğimiz gibi oyunda bir son yoktur. 

Alphabear

Farklı harflerden kelimeler türetilen bir oyundur. Ne kadar uzun kelimeler kurarsanız o kadar yüksek puan alabilirsiniz.

Önceki İçerikApple Garanti Sorgulama
Sonraki İçerikFacebook Hesap Silme
PAYLAŞ
CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.