Deri Boyası Kullanım Alanları

Tekstil ve mobilya sektörü günden güne gelişerek insanlara çok farklı ve sağlam ürünler üretmektedir. Deri ürünlerin modern görüntüsü pek çok insan tarafından etkileyici bulunmuştur. Özellikle ev dekorasyonunda ve ofis mobilyalarında yoğunlukla kullanılmaya başlanan deri ürünler, her ne kadar sağlam ve kaliteli üretilmekte olsa da, ürünlerin zaman içinde renklerinde solma ve deformasyona uğrama gibi tatsız sonları vardır.

Bu gibi durumlarda deri boyası kullanılarak, çok sevilen bu ürünlerden vazgeçmek yerine, ürünleri yeni bir görüntüye kavuşturmak mümkündür.

Deri Boyası Nasıl Kullanılır

Deri boyası kullanıldığında harika sonuçlar verirken, uygulama kısmında biraz zorluk çıkarabilen bir boya türüdür. Yapı olarak yağlı boya gibi yoğun bir yapıya sahip olan deri boyası, kullanılırken su ile seyreltilmek zorundadır. Aksi takdirde kuruması planlandığından çok daha uzun sürer ve kuruyunca da çok sert bir hale gelebilir.

Ayrıca deri boyası uygulaması yapılacağı zaman, boya seçimi çok önemlidir. Seçilen boyanın kalitesiz olması, kıyafetlerin ve mobilyaların tam rengine kavuşmasına engel olur ve orijinal görüntüden uzaklaşmasına sebep olur. En iyi deri boyaları ve renk kataloğu için sitemiz ziyaret edilebilir.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.